- Aeroterma electrica TechnoWorker PTC2000W
TechnoWorker
Cod articol:
PTC2000W
share-icon
Cod articol:
PTC2000W
share-icon
Este disponibil
599
-249lei
CUMPĂRĂ ÎNTR-UN CLICK
0%4luni
cumpărați în rate / credit
Garanție
24 luni
Ridicare personală
Astăzi sau mai târziu
Livrare toată Moldova
  • Tip
    Electrice
  • Tensiune alimentare (V)
  • Putere (W)
    3000
  • Număr trepte
    2 (1000 W / 2000 W)
  • Suprafață încălzită (m²)
    20
  • Flux aer (m³/h)
    197
  • Element de încălzire
    PTC (Coeficient Pozitiv de Temperatura)
  • Protecție
    Dublă protecție la supraincălzire
Descriere
Aeroterma electrică TechnoWorker PTC2000W este un dispozitiv de încălzire eficient, ideal pentru a asigura confortul termic în spații de dimensiuni medii. Cu o putere totală de 3000 W, aceasta poate fi utilizată atât în medii casnice, cât și în ateliere sau birouri. Aeroterma funcționează la o tensiune de 220-240 V și oferă două trepte de putere, permițând utilizatorului să regleze temperatura în funcție de necesități (1000 W sau 2000 W).