- Malaxor mixer Villager HEX13 MPS-120/550-R (dreapta)
Villager
Cod articol:
062624
share-icon
Cod articol:
062624
share-icon
Este disponibil
230
-99lei
CUMPĂRĂ ÎNTR-UN CLICK
0%4luni
cumpărați în rate / credit
Ridicare personală
Astăzi sau mai târziu
Livrare toată Moldova
Descriere
Directia: Stinga
Lungimea: 600 mm
Diametru: 120 mm
Fir: HEX 13 mm